تبلیغات
پرسنل✨✨✨ آرمان جنوب - Hokis
Hoki ، " نیوزیلند Hoki "، " نیوزیلند Hoki "، " هیک آبی " یا " نیوزیلند هیک دراز دم " ( علمی : . Macruronus novaezelandiae ، دوسر " بمب آبی " یا " هیک آبی " ) یک ماهی اقیانوس آرام است با هیک اقیانوس اطلس ( merluccius ) مربوط است.

ماهی جوان در مناطق بالاتر ( 200-600 متر) زندگی می کنند، مسن تر در سطح زمین به عمق 1500 متر . Hokis در گله زندگی می کنند و تغذیه در ماهی های کوچک ، مانند ساردین نور ، بلکه در سخت پوستان و ماهی مرکب .

Hoki در تمام طول سال گرفتار در عمق 400 تا 1000 متر با شنا و ترولس پایین به عنوان یک ماهی مواد غذایی است. مناطق ماهیگیری اصلی عبارتند از سواحل غرب از جزیره جنوبی نیوزیلند، تنگه کوک و چتم شرق ظهور نیوزیلند .

گوشت سفید ماهی دریا عمیق خام اغلب برای سوشی استفاده می شود. در آلمان آن است که معمولا به شکل فیله های یخ زده به فروش می رسد . او تحت نام " نیوزیلند Hoki "، " هیک آبی " یا " نیوزیلند هیک دراز دم " شناخته شده است.

با توجه به صلح سبز ، مصرف باید اجتناب شود ، به عنوان کشورهای بررسی بد و نامشخص بود ، او عمر طولانی و کند رشد ، بلوغ اواخر جنسی رسیدن و trawling را پایین و ترال دریایی شیلات مخرب با bycatch در نوزادان Hoki کار بود و تهدید پرندگان دریایی ، کوسه ها و پرتو . 1 ]

تعداد گرفتن کل ( سطح TAC) در سال 2001 در 200000 تن 09/2008 در 90،000 ( متریک ) تن ، با توجه به MSC ایستاده بود .

    
حجم : 60 تا 130 سانتی متر
    
وزن: > 1.5 کیلوگرم
    
سن: > 20 سال
طبقه بندی: ماهی هوكی، 
برچسب ها: ماهی هوكی، آرمان جنوب، پسران آرمان جنوب، پسران بمپور،  

تاریخ : جمعه 1392/09/15 | 14:45 | نویسنده : محمد غفور رئیسیان | نظرات
.: Weblog Themes By raician.ir :.