تبلیغات
پرسنل✨✨✨ آرمان جنوب - آشنایی با شرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب

آشنایی با شرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب
رجوع به ادامه مطلبشرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب در سال 1381 تاسیس و در سال 1383 راه اندازی و شروع به فعالیت نمود .این واحد تولیدی درشهر بندری چابهار واقع در شهرک صنعتی چابهار در زمینی به مساحت 8250 متر مربع با زیربنای مفید 3300 مترمربع احداث گردیده و اکنون با حدود 80 نفر پرسنل مشغول به فعالیت می باشد .فعالیت کارخانه فرآورده های گوشتی بلوچستان در زمینه عمل آوری و بسته بندی ماهی و میگو و گوشت قرمز می باشد که از تکنولوژی روز دنیا و تاسیسات مجهز و مدرن برودتی شرکت یورک دانمارک بهره مند است . ( لازم بذكر است که شركت یورك آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات برودتی در دنیا به شمار می رود .)

این شرکت با به کارگیری 10 کارشناس برجسته صنایع غذایی سعی در آمیختن تجربه و تخصص در تولید محصول با کیفیت عالی جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی دارد . این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی ISO 9001 , ISO 22000 , HACCP است ، همچنین از امتیازات منحصربه فرد این مجموعه داشتن کد اتحادیه اروپا EC Code است ، بنا براین تمامی محصولات این واحد دارای استاندارد اتحادیه اروپا و قابل عرضه در بازارهای اروپا می باشند .

مدیر عامل : محمدرضا ادیب زاده

طبقه بندی: آشنایی با شرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب، 
برچسب ها: شرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب، پسران آرمان جنوب، میگو، تحفه، فرآورده های پروتئین آرمان جنوب، شرکت آرمان جنوب، فرآورده های پروتئین،  

تاریخ : پنجشنبه 1392/01/22 | 21:59 | نویسنده : محمد غفور رئیسیان | نظرات
.: Weblog Themes By raician.ir :.